Wczytuję...
Wczytuję...
Zapraszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Zapraszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Promocje

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z następujących promocji:

 

Gabinet w zabytkowej kamienicy

Nasz gabinet mieści się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Mariańskiej w sąsiedztwie Metra ONZ, obok centrum biurowego Rondo 1 przy ul. Pańskiej, w sąsiedztwie hotelu Intercontinental (dawnego sklepu Emilia), a także 5 minut piechotą od Dworca Centralnego i Złotych Tarasów. Po wizycie w gabinecie, odpocząć można w parku tuż obok Pałacu Kultury i Nauki.

Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu i konsultacje laryngologiczne. 

 

Audio-Med. - Aparaty SłuchoweAudio-Med. - Aparaty SłuchoweAudio-Med. - Aparaty SłuchoweAudio-Med. - Aparaty SłuchoweAudio-Med. - Aparaty Słuchowe

 

Audio-Med partnerem akcji „W trosce o seniora"

Audio-Med został partnerem akcji „W trosce o seniora”. Nasz protetyk słuchu – Monika Nurkiewicz z gabinetu na Bemowie pisze o tym, jak wygląda badanie słuchu i jak ważne jest ono dla naszego zdrowia.

Zapraszamy do lektury http://seniorzy.warsawpress.com/ oraz http://warsawpress.com/projekty/seniorzy271117.pdf


Phonak Audéo™ B-Direct

Wraz z firmą Phonak, w Kopenhadze świętowaliśmy jej siedemdziesięciolecie. Z tej okazji, firma zaprezentowała najnowszy aparat słuchowy z innowacyjną technologią, który bezpośrednio łączy się z dowolnym telefonem komórkowym. Niebawem będzie on dostępny w Audio-Med.

Phonak Audéo B-Direct to aparaty słuchowe wyposażone w unikalny wieloprotokołowy chip - SWORD. Aparaty te umożliwiają łączność z telefonami komórkowymi bezpośrednio, bez konieczności zastosowania dodatkowych urządzeń, dzięki komunikacji Bluetooth®. Aparaty słuchowe z bezpośrednią komunikacją marki Phonak są stworzone dla wszystkich (ang. Made For All) użytkowników telefonów komórkowych, niezależenie od systemu operacyjnego (iOS/Android).

 

 


 

 

Wyniki Narodowego Testu Słuchu 2016 już są!

Infografika

Narodowy Test Słuchu 2016 oficjalnie dobiegł końca. W akcji wzięło udział 48 miast w których wykonano tysiące bezpłatnych badań i konsultacji. Trasa którą pokonał Słuchobus liczyła ponad 10 tysięcy kilometrów! Audio-Med w lipcu przebadał mieszkańców Pragi, Bródna i Żoliborza. Dzięki Państwa udziale w teście, niesłyszące dzieci z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Poznaniu odebrały z rąk Jörga Pahlena, prezesa Sivantos Polska, symboliczny czek na 10 tysięcy złotych. Wspólnie pomogliśmy niesłyszącym dzieciom.
Sivantos uznał, że „to była wyjątkowa edycja Narodowego Testu Słuchu. Towarzyszyła jej bowiem akcja charytatywna – w czerwcu, podczas inauguracji, jako organizatorzy kampanii, zobowiązaliśmy się, za każde wykonanie badanie słuchu  przeznaczyć złotówkę dla pracującego blisko 200 lat Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu. Tym samym każdy nasz pacjent mógł pomóc niesłyszącym dzieciom – wystarczyło, że sprawdził słuch w naszym Słuchobusie i skorzystał z porad specjalistów. Łącznie „uzbierało” się w ten sposób 10.000 złotych. O przeznaczeniu części kwoty zdecydują sami podopieczni ośrodka. Dlatego właśnie finał tegorocznej kampanii odbył się – wyjątkowo – na terenie poznańskiego ośrodka. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że mogliśmy pomóc tej placówce.”

Najważniejsze dane z Narodowego Testu Słuchu 2016

  • Ogółem w trakcie NTS 2016 przebadano ponad 8 000 osób;
  • 38% z nich ma wadę słuchu;
  • Spośród regionów najgorsze wyniki zanotowano w tym roku w Wielkopolsce – Słuchobus odwiedził 8 miast, w których ekipa NTS przebadała blisko 1 000 osób. 55% z nich miało wadę słuchu;
  • Najliczniejsza grupa -  mieszkańcy Warszawy – aż 1368 osób. 36% z nich ma wadę słuchu;
  • Najmniejsze miasteczko, w których wykonywano badania – Bodzentyn w woj. świętokrzyskim – 43% osób z niedosłuchem.

W imieniu organizatorów oraz własnym, dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w kampanii Narodowy Test Słuchu 2016 roku. Zapraszamy Państwa do udziału w przyszłorocznej edycji. Będziemy informować o tym wydarzeniu na fanpage Audio-Med oraz z stronie www.


Książki są naszą pasją!

Lubimy czytać! Wszystkich, którzy też podzielają naszą pasję, zapraszamy do placówek Biblioteki Publicznej w dzielnicy Bemowo! Dzięki współpracy, specjalnie dla czytelników biblioteki, przygotowaliśmy wyjątkowe rabaty i promocje na wybrane akcesoria i aparaty słuchowe. Zapraszamy do naszych gabinetów.

 

Najkrótsza droga do Audio-Med PRAGA od ul. Kłopotowskiego

Szanowni Klienci, do gabinetu na ul. Targową 69/71 bez problemu można dojechać komunikacją miejską (metro, tramwaje, autobusy) lub własnym środkiem transportu. Z myślą o wygodzie naszych Pacjentów, oznaczyliśmy dojazd od strony ul. Kłopotowskiego. Samochodem bezpłatnie można zaparkować pod samym gabinetem Audio Med - to ogromne ułatwienie dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy!