Wczytuję...
Wczytuję...
Zaprszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Zaprszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Nowości

Wśród wielu nowoczesnych rozwiązań na rynku aparatów słuchowych pojawia się grupa tych, które łączą ze sobą najlepszą technologię, innowacyjne rozwiązania i pozostają w średnim segmencie cenowym. Poniżej kilka z nich. 
  

Model Bernafon IIC wyposażony w funkcje bezprzewodowe (IICx)

 

Model oznaczony jako IICx pojawi się w rodzinach produktowych JUNA 9 oraz SAPHIRA 5 i będzie zasilany baterią w rozmiarze 10. 

Za pomocą nowej funkcjonalności możliwe jest bezprzewodowe zaprogramowanie aparatu oraz podłączenie akcesoriów bezprzewodowych tj. SoundGate 3, zdalny Mikrofon SoundGate czy pilot RC-N.

Słuchawka Bernafon 105 

Nową słuchawkę 105 będzie można zamówić do aparatów Pico RITE w rodzinach produktowych JUNA 9|7, SAPHIRA 5|3 oraz NEVARA 1.

Nowa słuchawka 105 działa wyłącznie w zestawie z wkładką wykonywaną na zamówienie dla konkretnego Pacjenta.

Mniejsze modele Bernafon IIC i CIC

Poprzez zastosowanie nowych faceplate’ów, zaprojektowanych na nowo komór baterii i wzmacniaczy jesteśmy w stanie zaproponować Państwu widocznie mniejsze modele IIC i CIC bez funkcji bezprzewodowych, w rodzinach JUNA i SAPHIRA.

Do zaprogramowania tych aparatów będą potrzebowali Państwo nowych adaptorów programujących, w które zostaną Państwo wyposażeni przy pierwszym zamówieniu nowo wprowadzonych aparatów.

Nowy Bernafon OASIS 24 oraz SOUNDSTUDIO

OASIS 24 – nowa wersja programu została wyposażona w m.in. możliwość dopasowania aparatów z nową słuchawką 105 oraz aparatów IICx i CICx z funkcjami bezprzewodowymi.

SoundStudio jest zaawansowanym symulatorem środowisk akustycznych umożliwiającym prezentację różnych dźwięków w wirtualnej przestrzeni akustycznej.

SoundStudio oferuje praktycznie nieograniczone możliwości w tworzeniu scenerii akustycznych w gabinecie protetyki słuchu. Wykorzystując zarówno sygnały mowy (polskojęzyczne monologi i dialogi) oraz najróżniejsze dźwięki środowiskowe, SoundStudio umożliwia Protetykowi Słuchu demonstrację korzyści z aparatów słuchowych, bezpośrednią prezentację poszczególnych funkcji aparatów oraz personalizację ustawień dzięki możliwości tworzenia dowolnych scenerii akustycznych w gabinecie protetycznym.

Bernafon Beflex
Specjalistyczny wielofunkcyjny aparat słuchowy

Beflex – świadomy wybór aparatu

Beflex jest specjalistycznym wielofunkcyjnym aparatem słuchowym, który pozwala osobiście doświadczyć różnic pomiędzy kilkoma różnymi produktami, w następstwie czego Pacjent sam dokonuje najlepszego dla siebie wyboru. Technologia BeFlex umożliwia aktywowanie w demonstracyjnym aparacie słuchowym nawet trzech różnych poziomów technologicznych produktów Bernafon, co pozwala na łatwe ich porównywanie w najróżniejszych środowiskach dźwiękowych. BeFlex jest więc aparatem słuchowym „3w1”, umożliwiającym słuchowe konfrontacje różnych produktów, ale przy wykorzystaniu tylko jednego urządzenia testowego. Pacjent w czasie trwania testu aparatu może zmieniać poziomy technologiczne, dopasowując je do swoich potrzeb. Takie rozwiązanie oferuje możliwość wszechstronnego testowania rozumienia mowy w dowolnych otoczeniach dźwiękowych.

Beflex pomaga podjąć świadomą decyzję zakupu aparatu słuchowego, dlatego zapraszamy do naszych gabinetów na przetestowanie za darmo możliwości, jakie daje technologia beflex.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

Aparaty słuchowe Bernafon Saphira (średni segment cenowy)

 Aparaty słuchowe Bernafon Carista

W swoim segmencie cenowym Saphira oferuje pakiet funkcji i możliwości, które są niedostępnew innych aparatach tej klasy. Aparaty Saphira 5 są dostępne również w postaci modelu Pico RITE, IIC,“mocnych” modeli wewnątrzusznych oraz CIC z funkcjami bezprzewodowymi Bluetooth. Saphira 5 oferuje równieżprzetwarzanie Audio Efficiency™, w tym Speech Cue Priority™, Frequency Composition™, programy specjalistyczne “Muzyka na Żywo” oraz “Kino”, system Data Learning, Redukcję Hałasów Transjentowych oraz możliwość programowania bezprzewodowego.

Masz problemy ze słyszeniem telewizji, radia? Nie rozumiesz mowy? Nowa seria aparatów słuchowych Saphira, to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii bezprzewodowej, możliwe jest połączenie aparatów słuchowych do telewizora, radia, telefonu, czy sprzętu audio. Sercem systemu jest niewielkie urządzenie SoundGate, które odbiera sygnał z dowolnego urządzenia audio i przekazuje go bezpośrednio do aparatów słuchowych. Do telewizora lub innego urządzenia należy podłączyć mały TV adapter. Poprzez Adapter telefoniczny istnieje możliwość bezprzewodowej transmisji rozmowy ze stacjonarnej linii telefonicznej, natomiast telefon komórkowy łączy się z SoundGate przez bluetooth.

Co otrzymujemy dzięki tej technologii? Przede wszystkim dobre słyszenie i rozumienie mowy z telewizji, radia, telefonu stacjonarnego i komórkowego, możliwość słuchania ulubionej muzyki.


OTION Opn miniRITE – dyskretny i prawie niewidoczny

miniRITE to najmniejszy aparat zauszny z oferty firmy OTION. Jego konstrukcja pozwala na dyskrecję, ponieważ kryje się za małżowiną. Malutka słuchawka z cienkim, prawie niewidocznym przewodem, wygodnie układa się w uchu. Przycisk funkcji pozwala regulować głośność i przełączać programy. miniRITE to aparat słuchowy Made for iPhone®. Przeznaczony jest on dla osób z ubytkiem słuchu od nieznacznego do znacznego.

 


Aparat słuchowy Siemens Pure (segment cenowy średni i Premium)

Aparat słuchowy Siemens Pure

Aparat słuchowy z ładowarką!

Każdy dźwięk, który do Ciebie dobiega jest niezwykle ważny i nie powinien umknąć Twojej uwadze. Teraz jest to możliwe dzięki aparatom Pure™. Są one cudem miniaturyzacji, pozostają niemal niezauważalne za uchem i posiadają więcej funkcji niż inne aparaty słuchowe w podobnym rozmiarze. Zaawansowana technologia zapewnia dźwięk o najlepszej jakości, pozwalający cieszyć się życiem.

Rozwiązania w aparacie Pure:

- Dyskretny design i wymienne obudowy.
- Łączność bezprzewodowa z odtwarzaczem mp3 i innymi urządzeniami audio za pośrednictwem technologii Bluetooth®.
- Wbudowana cewka telefoniczna.
- Nowa mini-Słuchawka zapewniająca niesamowitą, niemal naturalną jakość dźwięku.
- Najnowsza wersja technologii BestSound™ firmy Siemens.
- Możliwość zasilania akumulatorami.
- Dostępne piloty bezprzewodowe, dzięki którym w prosty sposób można sterować aparatem.
- Zaawansowany masker szumu.

Aparaty słuchowe Pure i Motion

Aparaty słuchowe Pure i Motion współpracują z ładowarką eCharger, dzięki czemu mogą być ładowane w ciągu nocy, tak by po 6 godzinach były gotowe na cały kolejny dzień ich użytkowania. Dodatkowa funkcja osuszania aparatów chroni je przed działaniem wilgoci.

Dzięki możliwości ładowania aparatów zużycie akumulatorów wyniesie 1 sztukę na rok, podczas gdy używając standardowych baterii zużycie to 50 sztuk lub więcej.

Ładowarka eCharger posiada dodatkową funkcję osuszania aparatów, aby zapewnić pełną funkcjonalność aparatów w ciągu dnia. Dzięki temu aparaty chronione są przed szkodliwym działaniem wilgoci, i posiadają przedłużoną żywotność.

Po 6 godzinach ładowania aparatów zielona dioda oznacza, że są one gotowe aby służyć Ci cały dzień, bez trosk o zasilanie.