Wczytuję...
Wczytuję...
Zapraszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
O nas

Firma Audio-Med została założona w 1998 roku - pierwszy gabinet powstał na Pradze Południe. Z upływem lat do zespołu dołączają kolejni audioprotetycy, dla których wykonywany zawód jest pasją, a ciągły postęp w branży aparatów słuchowych jest motywacją dla podnoszenia kwalifikacji.  Dziś do dyspozycji Państwa mamy 7 gabinetów rozmieszczonych w dogodnych miejscach w Warszawie.

Oferujemy największy wybór aparatów słuchowych wiodących producentów na świecie takich jak:

Wśród wielu ofert, znajdziecie Państwo u nas całkowicie niewidoczne aparaty słuchowe, wodoszczelne aparaty słuchowe, aparaty słuchowe zasilane akumulatorkami – bez baterii. Z racji tak szerokiej oferty, możemy zawsze dobrać obiektywnie najlepszy aparat dla danego pacjenta. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. W zależności od rodzaju ubytku słuchu, jego oczekiwań i możliwości finansowych wybieramy najbardziej odpowiedni aparat słuchowy.

Przez wiele lat zdobywamy doświadczenie, obserwujemy dynamicznie rozwijający się rynek aparatów słuchowych, podwyższamy nasze kwalifikacje, szkolimy młody personel po to, aby zaproponować Państwu pomoc, radę, produkt i opiekę na najwyższym poziomie.  Nie zmienia się tylko jedno – cel. Naszym celem jest zawsze dążenie do sytuacji, w której pacjent po wyjściu z naszego gabinetu z aparatem słuchowym stwierdzi, że nie ma już problemu ze słyszeniem. 

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej firm zajmujących się doborem aparatów słuchowych.

Dlaczego warto wybrać gabinety Audio-Med?

 • Już ponad 20 lat zajmujemy się problemami niedosłuchu – duże doświadczenie zobowiązuje, nieustannie pracujemy po to, aby sprostać największym wymaganiom naszych pacjentów.
 • Nasze gabinety są niezależne od instytucji typu przychodnie, szpitale – tym samym nie zamykamy ich, pozostawiając pacjentów bez opieki – jak czyni wiele firm.
 • Mamy największy wybór aparatów słuchowych w Warszawie. Również Systemy FM, Generatory szumów, wszelkie akcesoria i środki do pielęgnacji.
 • Proponujemy Bezpłatne konsultacje, badania i dobór aparatu słuchowego.
 • Śledzimy na bieżąco najnowsze rozwiązania po to, aby móc zawsze zaproponować najlepsze rozwiązania na podstawie indywidualnych oczekiwań pacjenta.
 • Realizujemy dofinansowania z różnych źródeł, pomagamy w przygotowaniu wszelkich dokumentów i podpowiadamy, gdzie warto jeszcze ubiegać się o refundacje.
 • Z myślą o osiągnięciu maksymalnych korzyści opracowaliśmy specjalny program precyzyjnego dopasowania końcowego, który polega na odbyciu kilku wizyt w określonym czasie już po odbiorze aparatu słuchowego. Audioprotetyk ściśle współpracuje z pacjentem biorąc pod uwagę okres adaptacji, wrażenia, odczucia i opinie na temat słyszenia. W tym czasie koryguje szereg parametrów aparatu słuchowego uzyskując najlepszy efekt.
 • Wszystkie wizyty obejmujące regulację, czyszczenie, wykonywanie dodatkowych badań są bezpłatne dla naszych Pacjentów zarówno w okresie gwarancyjnym, jak i po gwarancji.
 • Zatrudniamy tylko najlepszych i sprawdzonych audioprotetyków. Dbamy o ciągłe poszerzanie wiedzy poprzez zapewnienie wszelkich potrzebnych szkoleń.
 • Naprawiamy wszystkie aparaty słuchowe, proponujemy aparaty zastępcze na czas naprawy.
 • Korzystamy z najlepszych laboratoriów w Polsce przy wykonywaniu wkładek indywidualnych i aparatów wewnątrzusznych, gdzie dostępne już są najnowsze metody na świecie np. skanowanie wycisków.
 • W naszych gabinetach istnieje możliwość wypożyczenia niektórych aparatów słuchowych, a także w niektórych sytuacjach wymiany i zwrotu.
 • Proponujemy bardzo dobre warunki zakupu na raty. 

Wkrótce macie Państwo szansę powrócić do świata pełnego dźwięków, usłyszeć śpiew ptaków, muzykę, radio i telewizję.