Wczytuję...
Wczytuję...
O nas

Firma Audio-Med została założona w 1998 roku - pierwszy gabinet powstał na Pradze Południe. Z upływem lat do zespołu dołączają kolejni audioprotetycy, dla których wykonywany zawód jest pasją, a ciągły postęp w branży aparatów słuchowych jest motywacją dla podnoszenia kwalifikacji.  Dziś do Państwa dyspozycji mamy 6 gabinetów rozmieszczonych w dogodnych miejscach w Warszawie. 

Oferujemy największy wybór aparatów słuchowych wiodących producentów na świecie takich jak:

Loga

Znajdziecie Państwo u nas najlepsze i najnowocześniejsze aparaty słuchowe dostępne na rynku. Z racji tak szerokiej oferty, możemy zawsze dobrać obiektywnie najlepszy aparat dla danego pacjenta. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. W zależności od rodzaju ubytku słuchu, jego oczekiwań i możliwości finansowych wybieramy najbardziej odpowiedni aparat słuchowy. 

Przez wiele lat zdobywamy doświadczenie, obserwujemy dynamicznie rozwijający się rynek aparatów słuchowych, podwyższamy nasze kwalifikacje, szkolimy młody personel po to, aby zaproponować Państwu pomoc, radę, produkt i opiekę na najwyższym poziomie.  Nie zmienia się tylko jedno – cel. Naszym celem jest zawsze uśmiechnięty i zadowolony z aparatów słuchowych pacjent.

Nasi specjaliści:

Maja Szopa-Sebastiańczuk

Maja Szopa-Sebastiańczuk

Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Ukończyła Studium Techniki Audiologicznej – kurs przygotowujący do profesjonalnej obsługi osób niedosłyszących w zakresie protetyki słuchu. Audioprotetyk z 16-letnim doświadczeniem. Uwielbia sport oraz podróże – te małe i te duże. Mama ślicznej córki Leny.

Magdalena Sonnenburg

Magdalena Sonnenburg

Dyplomowany protetyk z wieloletnim doświadczeniem. W wolnych chwilach lubi obejrzeć dobry film, lub poczytać ciekawą książkę.

Katarzyna Sułkowska

Katarzyna Sułkowska

Absolwentka Protetyki Słuchu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zawsze wita pacjentów szerokim uśmiechem. Prywatnie uwielbia dobre kino lub książkę w domowym zaciszu ze swoim kotem u boku.

Kamila Haśkiewicz

Kamila Haśkiewicz

Absolwentka Prywatnego Medycznego Studium Fizjoterapii w Szczecinie na kierunku protetyka słuchu. Bardzo lubi swoją pracę, stara się podchodzić do każdego pacjenta indywidualnie. Dba o to, żeby pacjenci czuli się w naszym gabinecie swobodnie. Prywatnie miłośniczka podróży i kultur latynoamerykańskich.

Monika Nurkiewicz

Monika Nurkiewicz

Protetyk słuchu z 17-letnim doświadczeniem. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku „Protetyka słuchu i ochrona przed hałasem”, gdzie zdobyła tytuł magistra. Profesjonalizm i zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej osoby niedosłyszącej ceni sobie w pracy najbardziej. Amatorka zdrowego jedzenia i aktywnego trybu życia.

Hubert Pacek

Hubert Pacek

Absolwent Szkoły Medycznej CKZiU w Warszawie na kierunku protetyka słuchu. Pasjonat motoryzacji i nowinek elektronicznych.

Kinga Kaczyńska

Kinga Kaczyńska

Ukończyła studia o kierunku Audiofonologia na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W swojej pracy ceni uśmiech i zadowolenie pacjenta. Prywatnie interesuje się sportem oraz dobrą muzyką.

Paweł Żurawski

Paweł Żurawski

Absolwent Uczelni Warszawskiej im.Marii Skłodowskiej-Curie na kierunku ekonomia. Pasjonat motoryzacji oraz narciarstwa. Prywatnie tata dwóch cudownych synów.

Piotr Zelman

Piotr Zelman

Senior – (wg Wikipedii) najstarszy wiekiem członek Zespołu. Z racji swojej pozycji Seniora pracuje jako doradca. Poza tym zajmuje się różnymi zagadnieniami składającymi się na funkcjonowanie naszej firmy. Po godzinach pracy lubi aktywnie spędzać czas poza domem – jeździ na rowerze, chodzi na wycieczki. W domu lubi czytać książki. 

Dagmara Fiszerowicz-Weijermans

Dagmara Fiszerowicz-Weijermans

Jako szefowa Audio-Med dba o sprawne działanie naszych gabinetów, rozwój firmy, a przede wszystkim o zadowolenie naszych pacjentów. Rozwiązywanie problemów to jej specjalność.

Alan Fiszerowicz

Alan Fiszerowicz

W Audio-Med działa „zza kurtyny”, dbając o marketing oraz media społecznościowe. Na co dzień studiuje International Business Administration w Tilburgu, w Holandii. Pasjonuje się motoryzacją, sztuką kulinarną oraz copy-writingiem.