Wczytuję...
Wczytuję...
Zapraszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Zapraszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Dla aktywnych

Jak połączyć aparat słuchowy z telefonem stacjonarnym i komórkowym? Jak bezpośrednio słuchać ulubionej muzyki przez aparat słuchowy? Jak połączyć się z telewizorem i w komforcie usłyszeć szczegóły w ulubionych programach i filmach?


PHONAK AUDEO B-DIRECT:

Aparaty słuchowe mogą łączyć się bezpośrednio z każdym telefonem komórkowym, żyjesz bez ograniczeń.

Nowy aparat słuchowy PHONAK Audéo B-Direct jest rozwiązaniem przełomowym. Został stworzony w oparciu o technologię Phonak Belong wzbogaconą o zastrzeżony chip radiowy SWORD™ pracujący w paśmie częstotliwości 2,4 GHz. Aparat słuchowy Audéo B-Direct umożliwia bezpośrednie łączenie z każdym telefonem obsługującym interfejs Bluetooth*. Ten przełomowy krok w branży otwiera świat bezpośredniej łączności ze wszystkimi telefonami. Pacjenci mogą czerpać korzyści z bezpośredniej łączności ze swoimi telefonami komórkowymi bez względu na to, czy telefony te wykorzystują system Android, iOS, czy też jakikolwiek inny.

Urządzenie TV Connector marki Phonak to niewymagające konfiguracji rozwiązanie, które zamienia aparaty słuchowe Phonak Audéo B-Direct w bezprzewodowe słuchawki do TV.

 

PHONAK VIRTO B-TITANIUM:

Tytan znany jest ze swojej wytrzymałości i trwałości.

Materiał ten charakteryzuje się 15-krotnie większą trwałością niż akryl, dzięki czemu można wykonać z niego obudowę o grubości zaledwie 0,2 mm, a więc cieńszą o 50% od stosowanych obecnie obudów wewnątrzusznych aparatów słuchowych. Znacznie cieńsza obudowa i 60% mniejsze podzespoły elektroniczne pozwoliły nam zmniejszyć rozmiar aparatu słuchowego Virto™ B-Titanium nawet o 26% w porównaniu z jego poprzednikiem.

Wskaźnik dopasowania aparatu IIC (z ang. invisible in canal) uległ poprawie o 64% w stosunku do poprzednich generacji naszych najmniejszych aparatów wewnątrzusznych.

 

SIGNIA (SIEMENS) Pure 312 Nx.

Najmniejsze w pełni wyposażone aparaty słuchowe z bezpośrednią transmisją audio.

Wyposażone we wszystkie korzyści nowej platformy Signia Nx aparaty Pure™ 312 Nx utrzymują perfekcyjny balans pomiędzy własnym głosem użytkownika a wszystkimi innymi dźwiękami środowiska. W ten sposób oferują najbardziej naturalny własny głos i najlepszą zrozumiałość mowy w hałasie w małej, eleganckiej obudowie.

Wyjątkowa antena wykonana metodą laserową pozwala na połączenie najmniejszego możliwego rozmiaru aparatów z bezpośrednią transmisją audio bez kompromisu dla najlepszych wrażeń słuchowych dzięki Ultra HD e2e.

Dodatkowo, TeleCare 3.0 pozwala Twoim pacjentom doświadczać pełnej zdalnej opieki i wsparcia oraz szybkich, lepszych okresów próbnych.