Wczytuję...
Wczytuję...
Zapraszamy na bezpłatny przegląd i czyszczenie aparatu słuchowego
Promocje

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z następujących promocji:

 

Aparaty słuchowe to zaawansowane technologicznie urządzenia. Smukłe, stylowe i wyposażone w inteligentną technologię. Styletto zmieniają postrzeganie aparatów słuchowych.

Elegancki projekt, wyszukana forma, zgrabne kształty, dopracowana budowa Styletto i realistyczne doświadczenie słuchowe sprawiają, że można poczuć różnicę od razu po ich założeniu. Dzięki swojej estetyce przywodzącej na myśl drogą biżuterię, aparaty słuchowe Styletto zmieniają zasady gry w świecie technologii słyszenia. Styletto towarzyszy przez cały dzień* na jednym pełnym ładowaniu. Co więcej, przenośna ładowarka umożliwia trzy dodatkowe pełne cykle ładowania bez podłączania do gniazdka.

* Przy założeniu 16 godzin użytkowania dziennie.

Aparaty słuchowe Styletto korzystają z ładowalności litowo-jonowej często wykorzystywanej w wielu branżach, m. in. w elektronice użytkowej czy przemyśle samochodowym.

Ogniwo litowo-jonowe jest aktualnie najlepszym rozwiązaniem ładowalnym na rynku głównie ze względu na:

  • Dłuższy czas działania,
  • Dłuższą żywotność,
  • Krótszy czas ładowania i opcję szybkiego ładowania oraz
  • Większą prostotę

Żywotność wszystkich ogniw litowo-jonwoych zmniejsza się z czasem. W normalnych warunkach użytkowania, ogniwa w aparatach słuchowych Styletto zachowują przynajmniej 80% swojej pierwotnej pojemności po 2 latach użytkowania (co oznacza do 16 godzin dziennego czasu działania). Należy zwrócić uwagę, że żywotność baterii różni się w zależności od indywidualnych nawyków oraz warunków środowiskowych. “Ładowanie w biegu” przy pomocy ultracienkiej, przenośnej ładowarki umożliwia ładowanie dosłownie wszędzie bez wtyczek i przewodów. Wystarczy 30 minut ładowania, by zapewnić do 5 godzin dodatkowego użytkowania. Przenośna ładowarka Styletto pozwala na trzy pełne cykle ładowania aparatów słuchowych “w biegu”. Zapewnia to aż 4 dni niezależności użytkownika.

Aparaty słuchowe Styletto nie posiadają wbudowanych przycisków ani przełączników. Można je obsługiwać zdalnie przy pomocy aplikacji touchControl lub pilota miniPocket. Styletto marki Signia

 

Wszystkie gabinety Auio-Med biorą udział w programie „Bezpieczny pacjent”.

 

Celem programu "Bezpieczny pacjent" jest budowanie świadomości pacjentów w zakresie zalet przeprowadzania badań profilaktycznych, umożliwienia szybkiej i łatwej lokalizacji akredytowanych przez Polskie Stowarzyszenie Protetyków Słuchu (PSPS) gabinetów protetycznych, optymalnego doboru aparatów słuchowych oraz zasad funkcjonowania systemu wsparcia osób niedosłyszących w Polsce.

Kluczowym elementem programu „Bezpieczny pacjent” jest nowoczesna wyszukiwarka akredytowanych przez PSPS gabinetów protetycznych, która pozwala na szybką lokalizację (wyszukanie) akredytowanego gabinetu protetycznego w danej okolicy. Wystarczy wprowadzić do niej kod pocztowy lub nazwę miejscowości, po czym natychmiast pojawi się prezentacja danych teleadresowych najbliższych, akredytowanych przez PSPS gabinetów protetycznych. Każdorazowe wyświetlenie listy najbliższych gabinetów odbywa się losowo.

Bezpieczny Pacjent 2018

 

Gabinet w zabytkowej kamienicy

Nasz gabinet mieści się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Mariańskiej w sąsiedztwie Metra ONZ, obok centrum biurowego Rondo 1 przy ul. Pańskiej, w sąsiedztwie hotelu Intercontinental (dawnego sklepu Emilia), a także 5 minut piechotą od Dworca Centralnego i Złotych Tarasów. Po wizycie w gabinecie, odpocząć można w parku tuż obok Pałacu Kultury i Nauki.

Zapraszamy na bezpłatne badanie słuchu i konsultacje laryngologiczne. 

 

Audio-Med. - Aparaty SłuchoweAudio-Med. - Aparaty SłuchoweAudio-Med. - Aparaty SłuchoweAudio-Med. - Aparaty SłuchoweAudio-Med. - Aparaty Słuchowe

 

Audio-Med partnerem akcji „W trosce o seniora"

Audio-Med został partnerem akcji „W trosce o seniora”. Nasz protetyk słuchu – Monika Nurkiewicz z gabinetu na Bemowie pisze o tym, jak wygląda badanie słuchu i jak ważne jest ono dla naszego zdrowia.

Zapraszamy do lektury http://seniorzy.warsawpress.com/ oraz http://warsawpress.com/projekty/seniorzy271117.pdf


Phonak Audéo™ B-Direct

Wraz z firmą Phonak, w Kopenhadze świętowaliśmy jej siedemdziesięciolecie. Z tej okazji, firma zaprezentowała najnowszy aparat słuchowy z innowacyjną technologią, który bezpośrednio łączy się z dowolnym telefonem komórkowym. Niebawem będzie on dostępny w Audio-Med.

Phonak Audéo B-Direct to aparaty słuchowe wyposażone w unikalny wieloprotokołowy chip - SWORD. Aparaty te umożliwiają łączność z telefonami komórkowymi bezpośrednio, bez konieczności zastosowania dodatkowych urządzeń, dzięki komunikacji Bluetooth®. Aparaty słuchowe z bezpośrednią komunikacją marki Phonak są stworzone dla wszystkich (ang. Made For All) użytkowników telefonów komórkowych, niezależenie od systemu operacyjnego (iOS/Android).

 

 


 

 

Wyniki Narodowego Testu Słuchu 2016 już są!

Infografika

Narodowy Test Słuchu 2016 oficjalnie dobiegł końca. W akcji wzięło udział 48 miast w których wykonano tysiące bezpłatnych badań i konsultacji. Trasa którą pokonał Słuchobus liczyła ponad 10 tysięcy kilometrów! Audio-Med w lipcu przebadał mieszkańców Pragi, Bródna i Żoliborza. Dzięki Państwa udziale w teście, niesłyszące dzieci z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Poznaniu odebrały z rąk Jörga Pahlena, prezesa Sivantos Polska, symboliczny czek na 10 tysięcy złotych. Wspólnie pomogliśmy niesłyszącym dzieciom.
Sivantos uznał, że „to była wyjątkowa edycja Narodowego Testu Słuchu. Towarzyszyła jej bowiem akcja charytatywna – w czerwcu, podczas inauguracji, jako organizatorzy kampanii, zobowiązaliśmy się, za każde wykonanie badanie słuchu  przeznaczyć złotówkę dla pracującego blisko 200 lat Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niesłyszących w Poznaniu. Tym samym każdy nasz pacjent mógł pomóc niesłyszącym dzieciom – wystarczyło, że sprawdził słuch w naszym Słuchobusie i skorzystał z porad specjalistów. Łącznie „uzbierało” się w ten sposób 10.000 złotych. O przeznaczeniu części kwoty zdecydują sami podopieczni ośrodka. Dlatego właśnie finał tegorocznej kampanii odbył się – wyjątkowo – na terenie poznańskiego ośrodka. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że mogliśmy pomóc tej placówce.”

Najważniejsze dane z Narodowego Testu Słuchu 2016

  • Ogółem w trakcie NTS 2016 przebadano ponad 8 000 osób;
  • 38% z nich ma wadę słuchu;
  • Spośród regionów najgorsze wyniki zanotowano w tym roku w Wielkopolsce – Słuchobus odwiedził 8 miast, w których ekipa NTS przebadała blisko 1 000 osób. 55% z nich miało wadę słuchu;
  • Najliczniejsza grupa -  mieszkańcy Warszawy – aż 1368 osób. 36% z nich ma wadę słuchu;
  • Najmniejsze miasteczko, w których wykonywano badania – Bodzentyn w woj. świętokrzyskim – 43% osób z niedosłuchem.

W imieniu organizatorów oraz własnym, dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w kampanii Narodowy Test Słuchu 2016 roku. Zapraszamy Państwa do udziału w przyszłorocznej edycji. Będziemy informować o tym wydarzeniu na fanpage Audio-Med oraz z stronie www.


Książki są naszą pasją!

Lubimy czytać! Wszystkich, którzy też podzielają naszą pasję, zapraszamy do placówek Biblioteki Publicznej w dzielnicy Bemowo! Dzięki współpracy, specjalnie dla czytelników biblioteki, przygotowaliśmy wyjątkowe rabaty i promocje na wybrane akcesoria i aparaty słuchowe. Zapraszamy do naszych gabinetów.

 

Najkrótsza droga do Audio-Med PRAGA od ul. Kłopotowskiego

Szanowni Klienci, do gabinetu na ul. Targową 69/71 bez problemu można dojechać komunikacją miejską (metro, tramwaje, autobusy) lub własnym środkiem transportu. Z myślą o wygodzie naszych Pacjentów, oznaczyliśmy dojazd od strony ul. Kłopotowskiego. Samochodem bezpłatnie można zaparkować pod samym gabinetem Audio Med - to ogromne ułatwienie dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy!